Obrábač kovov / CNC sústružník - frézar

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 600 EUR/mesiacTrvalý pracovný pomer - od 6 eur brutto / normo hodina v závislosti od skúseností môže byť kandidátovi ponúknutá aj vyššia mzda. V priemere si viete zarobiť cca 1300 – 1600 eur brutto mesačne. Živnosť- od 8 eur brutto normo hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obrábač kovov / CNC Sústružník – Frézar.

*Práca na 1 smenu*

Naším klientom je stabilná spoločnosť, ktorá už niekoľko rokov úspešne pôsobí v oblasti strojárskej výroby. Je popredným výrobcom hydraulických žeriavov a od ťahových systémov a ich príslušenstva navrhnutých vlastným tímom konštruktérov. Produkcia od kusových prototypov až po malosériovú výrobu. Spoločnosť investuje do výskumu a vývoja vlastných výrobkov.
Podstatou tejto pracovnej pozície je nastavenie a obsluha CNC sústruhu a frézy, kde sa obrábajú komponenty, ktoré sú súčasťou hydraulických rúk, žeriavov a drapákov, vyprosťovacích transportérov a odťahových plošín.

Medzi Vaše typické činnosti na tejto pozícii patrí :

- vyhotovenie kusových dielov pomocou CNC sústruhu/ frézy
- obsluha a ovládanie stroja,( Operačný systém Fanuc Siemens)
- obrábanie materiálov a komponentov na sústruhu a fréze podľa
technickej dokumentácie,
- manipulácia s materiálom
- kontrola a meranie hotového obrobku,
- udržiavanie poriadku na pracovisku.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý už má skúsenosti s obsluhou sústruhu. Vie ho nielen obsluhovať ale zvláda aj jednoduché nastavenia, zložitejšie rieši s technickým oddelením. Príslušné operácie vykonáva podľa dodanej konštrukčnej a technologickej dokumentácie a podľa pokynov, samozrejmosťou je čítanie technických výkresov.

- práca na jednu smenu
- TPP alebo živnosť
- dobrá atmosféra v celej spoločnosti a ľudský prístup k zamestnancom,
- odmeny na základe dosiahnutých výsledkov spoločnosti,
- strava priamo v areáli firmy
- dlhodobo perspektívna práca
- pracovné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za každý zaslaný životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárstva. Je popredným výrobcom hydraulických žeriavov a od ťahových systémov a ich príslušenstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- vzdelanie v odbore obrábač kovov alebo v inom technickom
smere
- čítanie výkresov a technickej dokumentácie samozrejmosťou
- prax na sústruhu
- presnosť a precíznosť.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3739801  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 1 600 EUR/mesiacTrvalý pracovný pomer - od 6 eur brutto / normo hodina v závislosti od skúseností môže byť kandidátovi ponúknutá aj vyššia mzda. V priemere si viete zarobiť cca 1300 – 1600 eur brutto mesačne. Živnosť- od 8 eur brutto normo hodina