Team Leader programátorov – Slovensko

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
2 500 - 3 750 EUR/mesiacMesačná mzda je v rozpätí 2500- 3750,- Eur ( výsledná suma je závislá od individuálnych skúseností a seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte viac ako 10 ročné skúsenosti v programovaní ? Je vám blízke organizovanie procesu, ktorý s tým súvisí ? Radi koordinujete ľudí ?

Napíšte nám!

Pre nášho klienta, poprednú firmu vo vývoji software pre verejný sektor hľadáme na dlhodobú spoluprácu Team leadra programátorov.

Hlavnou úlohou Team Leadra na tejto pozícii bude organizovať prácu programátorov na pridelených úlohách .
Tj voči rozsahu a charakteru potrebných prác a časových deadline definujete:
- potrebné kapacity
- identifikujete HR zdroje
- plánujete ich súčinnosť
- vyhodnocujete vyťaženosť dedikovaných HR
 riešite ich operatívnu dostupnosť

Pri výkone svojej role komunikujete s projektovými manažérmi aj líniovými manažérmi vašej firmy.
Je veľmi dôležité aby ste zo svojej praxe poznali technológie a príslušný proces programovania, vedeli definovať čo to obnáša a toto zohľadnili v plánovaní. Systém práce je realizovaný na „diaľku“ ako aj formou osobných meetingov.

Ideálny kandidát je konzistentný človek , samostatný, zodpovedný, systematický. Vyznačuje sa sebadisciplínou, cieľavedomosťou a pro aktívnosťou. Administratívna časť jeho role je pre neho rovnako motivačná ako organizačná časť. Rád komunikuje s ľuďmi, vie riešiť problémy s nadhľadom a je schopný priímať alternatívne riešenia. Plní sľuby a time manažment je jeho silnou stránkou.

Vaša pozícia je súčasťou divízie vývoj. Reportujete jej šéfovi ako aj projektovým manažérom, ktorí sú interní odberatelia služieb od vami koordinovaných programátorov. Úspešní budete ak dodržíte deadline a súčasne zabezpečíte požadovanú pridanú hodnotu zadaných úloh/ projektov a funkčnosť riešenia.

Očakávané sú viacročné skúsenosti s programovaním JAVA, znalosť Microsoft technológií, programovaním front end aplikácií.

K výhodám práce pre nášho klienta patrí, že to je spoločnosť, ktorá je flexibilná, oceňuje samostatnosť aj orientáciu na cieľ a teda práca pre ňu dáva kandidátom priestor na sebarealizáciu a možnosť využiť svoje skúsenosti z čias aktívneho programovania.

• neformálna a priateľská atmosféra firmy
• flexibilná pracovná doba
• možnosť Home Office
• kancelárie spoločnosti sú v mestách BB, TT, TN, ZA s výhľadom aj v
prímestských lokalitách Bratislavy ( tj. bez nutnosti denného dochádzania do
sídla HQ)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov a zameriava sa, okrem iného, aj na vývoj softvérových riešení určených ako pre súkromné spoločnosti, tak aj pre jednotlivé zložky štátnej správy.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• vysokoškolské inžinierske/magisterské štúdium
• prax v oblasti IT
• anglický jazyk na pokročilej úrovni
• minimálne 10 rokov odbornej praxe v
programovaní

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3738196  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 500 - 3 750 EUR/mesiacMesačná mzda je v rozpätí 2500- 3750,- Eur ( výsledná suma je závislá od individuálnych skúseností a seniority kandidáta)