Predvádzací technik zváracej techniky

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
čo najskôr
1 000 - 1 300 EUR/mesiacnástupný plat od 1000 Eur brutto plus mimoriadne odmeny v závislosti od pracovných výsledkov a aktívneho prístupu. |Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na tejto pozícii bude odzrkadľovať Vaše skúsenosti a bude predmetom osobného jednania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme stabilnú a dlhodobú pracovnú pozíciu PREDVÁDZACÍ TECHNIK ZVÁRACEJ TECHNIKY.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je kvalitatívne svetovou jednotkou vo výrobe technológií na zváranie. Materská firma sídli v Rakúsku. Svojím zamestnancom ponúka pevné zázemie, dlhodobú stabilitu a perspektívu odborného rastu. Je to od svojho založenia v roku 1945 rodinná firma, pre ktorú sú dôležité etické hodnoty a stabilita. Spoločnosť, ktorá zastupuje materskú firmuna Slovensku má sídlo v Trnave a pobočky na území Slovenska.

PREDVÁDZACÍ TECHNIK ZVÁRACEJ TECHNIKY dostane príležitosť stať sa členom tímu v pobočke spoločnosti v Banskej Bystrici. V pobočke pôsobia okrem predvádzacieho technika obchodný zástupca, asistentka a jeden servisný technik. Hlavnou úlohou nového člena tímu bude predvádzanie špičkových zváracích zariadení u potenciálnych klientov, u aktuálnych klientov start assistance - zaškoľovanie obsluhy, montáž, nastavenie. Jeho stretnutia budú uskutočňované na základe dohovoru obchodného zástupcu a klienta.
Klientov bude mať v rámci regiónu stredného Slovenska. Bude pravidelne cestovať ku klientom a 1-2 krát mesačne do centrály v Trnave. Niekoľkokrát ročne bude absolvovať školenia v Rakúsku. K dispozícii bude mať služobné auto, ktoré po dohode môže používať aj na súkromné účely. Jeho pracovná doba bude flexibilná.

Je to výnimočná pracovná pozícia, ktorá ponúka férovú spoluprácu a dlhoročnú stabilitu a profesný rast v príjemnom, vysoko odbornom a rozmanitom prostredí .
Ideálny kandidát
• má skúsenosti so zvaraním a zváranie považuje za koníček
• je aktívny šofér
• je pozitívny a rád komunikuje
• ocení prácu, ktorá nie je na zmeny - s flexibilným pracovným časom
• hľadá istotu v silnej a stabilnej spoločnosti, kde môže odborne rásť a pôsobiť dlhodobo

Pre kandidáta bude výhodou - ale nie je podmienkou znalosť anglického jazyka - v ktorom prebiehajú školenia v materskej firme.

+nadštandarný a stabilný príjem v rámci regiónu
+istota dlhodobého zamestnania v silnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
+mimoriadne príjemný a priateľský kolektív
+flexibilná pracovná doba +voľné víkendy
+možnosť spoznať rozmanitých obchodných partnerov, ktorí používajú zváraciu techniku - od malých autoservisov, špecializovaných majstrov až po najmodernejšie obrovské nadnárodné výrobné koncerny
+možnosť cestovať
+profesný rast - pravidelné a dlhodobé vzdelávanie v odbore, školenia a tréningy v Rakúsku
+celoročná zaujímavá práca v príjemnom prostredí, voľné víkendy
+ férové ohodnotenie v súlade s legislatívou, zaručene vyplatené mzdy a odvody včas
+13. a 14. plat v zmluve
+pravidelná plošná medziročná validácia mzdy
+stravné lístky v hodnote 4,50 EUR
+príspevok na DDP III. pilier
+pracovné oblečenie a pomôcky
+pitný režim (káva, minerálka, čaj)
+firemné športové, teambuildingové a kultúrne akcie
+poistenie škôd

Ďaľšie benefity budú prezentované na stretnutí so zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je kvalitatívne svetovou jednotkou vo výrobe technológií na zváranie. Materská firma sídli v Rakúsku. Svojím zamestnancom ponúka pevné zázemie, dlhodobú stabilitu a perspektívu odborného rastu. Je to od svojho založenia rodinná firma, pre ktorú sú dôležité etické hodnoty. Pobočka, ktorá zastupuje materskú spoločnosť na Slovensku má sídlo v Trnave a niekoľko pobočiek na území Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3733564  Megjelentetés dátuma: 7.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacnástupný plat od 1000 Eur brutto plus mimoriadne odmeny v závislosti od pracovných výsledkov a aktívneho prístupu. |Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na tejto pozícii bude odzrkadľovať Vaše skúsenosti a bude predmetom osobného jednania.