Obchodný zástupca pre segment FMCG - Prešovský kraj

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Minimálna mesačná mzda 892,- Eur ( Inzerovaná suma je garantovaná hranica pre túto pozíciu. Brutto mesačný plat je súčet fixnej + variabilnej zložky mzdy vyplácanej mesačne, v závislosti od splnenia osobných aj tímových KPI. Jej maximálna výška je stanovená % zo základného platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prax ako obchodný zástupca v segmente FMCG ? Poznáte systém fungovania obchodných sietí v potravinárskom sektore ? Ste systematický typ s výbornou a príjemnou komunikáciou ?
Napíšte nám!

Pre nášho nadnárodného klienta hľadáme kandidáta na pozíciu obchodného zástupcu, ktorého úlohou bude vo zverenom regióne reprezentovať značku, zabezpečovať aktivity súvisiace s jej produktami, komunikovať s manažmentom predajní ale aj s nákupcami vo veľkoobchode a budovať si s nimi vzťah. Súčasťou práce bude aj koordinácia pracovníkov tretích strán zabezpečujúcich dokladanie tovaru, kde sa očakáva zručnosť vedieť ich zaučiť na postupy, overiť si ich pochopenie a motivovať ich.
K denným aktivitám budú patriť služobné cesty 5 dní v týždni, na ktoré budete vyrážať z domova. Ich denný plán budete mať vygenerovaný na mesiac dopredu, kde bude zohľadnená optimálna geografická vzdialenosť a maximálne lehoty na opakované návštevy zazmluvnených zákazníkov centrálou firmy.
Na mieste návštevy sa zaregistrujete a vykonáte aktivity ku ktorým patria monitoring vystavenia tovaru podľa zmluvného listingu, zabezpečenie druhotného vystavenia, umiestnenie POS materiálov, monitoring zásob na sklade, spracovanie objednávok, zabezpečenie dodávok, riešenie reklamácií, záručných lehôt, prípadne precenenie tovaru.
Reporting je súčasťou interného informačného systému do ktorého sa logujete pri príchode na predajňu. Všetky produkty sú súčasťou katalógu, rovnako v informačnom systéme sú dohodnuté podmienky, platné pre príslušný typ predajne, ktorú máte v zodpovednosti.

Ideálny kandidát má preukázateľné skúsenosti v sektore rýchlo obrátkového tovaru. Je disciplinovaný, s výbornou a príjemnou komunikáciou a technicky zdatný, nakoľko všetky informácie sú z miesta návštevy zdieľané cez technologické rozhrania. Je otvorený, transparentný v konaní, dôsledný – urobí prácu hneď a nemá sklon k jej odkladaniu. Na stretnutie sa vždy vopred pripraví a je časovo efektívny. Rád šoféruje a preferuje priateľskú atmosféru s kolegami, je nadhľadový a pozitívne ladený typ človeka.
Dôležité je aby bol schopný akceptovať autority a bol tímovým hráčom, nakoľko sa spolu s tímom podieľa na splnení stanovených tímových KPI. Dôležitá je aj ochota učiť sa nové veci a schopnosť byť flexibilný. Vo svojej práci bude úspešný pri dosahovaní stanovených parametrov a obchodného plánu.
Je súčasťou kolektívu obchodných zástupcov pre Slovensko, s ktorými sa stretáva na mesačných poradách a reportuje svojmu nadriadenému zodpovednému za Slovensko.

Náš klient je nadnárodná spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších výrobcov na svete vo svojom segmente a súčasne distribútorom svojich produktov, prezentujúcich sa pod mediálne známymi značkami. Na Slovensku má viac ako 17 ročnú tradíciu a o jej stabilite a spôsobe fungovania svedčia lojálni zamestnanci, ktorých doba pôsobenia v spoločnosti je dlhoročná.

• 5 dní dovolenky nad rámec
• diéty
• príspevok do DDP 38€ – po skúšobnej dobe
• iPhone
• služobné auto aj na súkromné účely – 12 000km ročne
• odborné školenie
• IT vybavenie
• príspevok na internet 15€
• výborný kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Preferencia okresov: Bardejov,Svidník,Stropkov,Medzilaborce,Snina,Humenné,Sabinov,Prešov,Vranov nad Topľou.

• minimálne 2-ročné skúsenosti v oblasti predaja FMCG
• minimálne stredoškolské vzdelanie v odbore ekonomika alebo obchod
• znalosť obchodných procesov ,obchodnej komunikácie a schopnosti vytvárať vzťahy.
• vodičský preukaz skupiny B
• bydlisko v preferovaných okresoch
• Microsoft Excel – pokročilý
• Microsoft Word – základy
• Microsoft Outlook – pokročilý
• Microsoft PowerPoint – pokročilý
• Whats App, One Drive - pokročilý

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3721583  Megjelentetés dátuma: 5.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Minimálna mesačná mzda 892,- Eur ( Inzerovaná suma je garantovaná hranica pre túto pozíciu. Brutto mesačný plat je súčet fixnej + variabilnej zložky mzdy vyplácanej mesačne, v závislosti od splnenia osobných aj tímových KPI. Jej maximálna výška je stanovená % zo základného platu)