KEY account manager pre predaj do reťazcov vo významnej slovenskej potravinárskej spoločnosti

TRIGON Consulting s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
2 000 - 2 300 EUR/mesiacnástupný plat od 2000 - 2300 EUR plus pravidelné odmeny |Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na tejto pozícii bude odzrkadľovať Vaše skúsenosti a bude predmetom osobného jednania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme atraktívnu pracovnú pozíciu KEY ACCOUNT MANAGER PRE PREDAJ DO REŤAZCOV VO VÝZNAMNEJ SLOVENSKEJ POTRAVINÁRSKEJ SPOLOČNOSTI.

Našim klientom je významná a stabilná slovenská potravinárska spoločnosť, ktorá patrí vo svojom obore medzi top spoločnosti na Slovensku.

KEY ACCOUNT MANAGER PRE PREDAJ DO REŤAZCOV
dostane výnimočnú príležitosť riadiť predaj výrobkov spoločnosti do všetkých významných sietí na Slovensku. Predaj do sietí tvorí veľkú časť z celkového objemu predaja, úspešný kandidát teda zaujme strategickú pozíciu v spoločnosti. Jeho úlohou bude rozvoj vzťahu so zákazníkmi, príprava kalkulácií, cenových ponúk a zmluvných podmienok, reporting a spolupráca pri tvorbe nových výrobkov.
Reportovať bude priamo riaditeľovi spoločnosti. V období adaptácie dostane od neho plnú podporu.

Časť pracovného času bude tráviť v kancelárii v trenčianskom kraji, časť v teréne na predajniach jeho zákazníkov.

Hľadáme kandidáta, ktorý
• má skúsenosti s obchodovaním s reťazcami
• ocení možnosť sebarealizácie a samostatnosti
• ocení možnosť kariérneho rastu
• hľadá priestor na dlhodobé uplatnenie svojich skúseností a ich prehĺbenie
• chce dostať príležitosť v silnej, stabilnej a perspektívnej spoločnosti

Kandidát musí mať vodičský preukaz. Ovládanie cudzieho jazyka nie je na tejto pozícii potrebné.

Nadštandarný príjem v rámci regiónu
Silnú motivačnú zložku mzdy
Pravidelné odmeny
Služobné auto po dohode aj na súkromné účely
Samostatnú kanceláriu
Práca pre renomovanú, silnú a stabilnú spoločnosť
Príležitosť pre kariérny rast a prehĺbenie skúseností v potravinárskom segmente
Pohyblivá pracovná doba
Priestor pre kreativitu
Možnosť prinášať a realizovať vlastné idei
Príležitosť stať sa členom tímu profesionálov
Možnosť odborného vzdelávania hradená zamestnávateľom
Ďaľšie benefity budú prezentované na stretnutí so zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3643344  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 300 EUR/mesiacnástupný plat od 2000 - 2300 EUR plus pravidelné odmeny |Keďže kvôli legislatíve a nastaveniu portálu profesia.sk musí byť uvedená v tejto ponuke mzda, uviedli sme určitý rozptyl. Mzda na tejto pozícii bude odzrkadľovať Vaše skúsenosti a bude predmetom osobného jednania.