IT Helpdesk support

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď | dohodou
od 1 000 eur brutto a viac (základná mzda závisí od seniority kandidáta a uvedená mzda je minimálnou hodnotou, všetko závisí do dohody a profilu uchádzača) + mesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu IT Helpdesk support.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, významnú nadnárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti drevovýroby a vo svojom obore je jednou z vedúcich spoločností. Spoločnosť má viac ako 40 pobočiek a výrobných závodov po celom svete a momentálne rozširuje IT support tím o niekoľko nových ľudí.

Na tejto pracovnej pozícii budete súčasťou support tímu, ktorý je podporou pre všetky pobočky a závody v rámci koncernu. Vašou hlavnou úlohou bude sledovanie prichádzajúcich požiadaviek / tiketov, ich vyriešenie prípadne posunutie na ďalší stupeň podpory. Spoločnosť má vyvinutý vlastný informačný systém a Vaša podpora bude súvisieť najmä s ním. V rámci podpory je oddelenie rozdelené do viacerých tímov podľa oblasti špecializácie, čo znamená, že sa môžete realizovať hlbšie v problematike, ktorá Vás najviac zaujíma – či už je to virtualizácia, backup, security, networking či databázy.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- sledovanie a evidovanie problémov / tiketov,
- riešenie technických problémov spojených s HW a SW a to samostatne alebo v spolupráci so skúsenejšími kolegami,
- komunikácia s IT administrátormi v jednotlivých závodoch,
- podľa oblasti špecializácie môžete vykonávať – správu serverov, správu sieťovej infraštruktúry, inštalácia a konfigurácia rôznych prvkov, správa virtualizácie,

Nakoľko tím IT podpory pôsobí v rámci celého sveta (od Ameriky cez Európu až po Čínu), práca je vykonávaná na 3 smeny (denná, poobedná a nočná práca).

Na tejto pracovnej pozícii máte aj možnosť rastu, ako odborného tak aj kariérneho – môžete sa učiť a zdokonaľovať v oblastiach, ktoré Vás zaujímajú alebo sa viete časom stať teamleaderom, či dokonca viete pôsobiť na vývojových projektoch (napr. pri spúšťaní nového závodu a pod.)

Na túto pracovnú pozíciu si vieme predstaviť kandidáta, ktorý už má nejaké pracovné skúsenosti v oblasti IT, ale takisto aj čerstvého absolventa, ktorý má záujem o takýto typ práce.
PODMIENKOU je vedieť sa dohovoriť v anglickom jazyku, nakoľko budete komunikovať s ľuďmi z rôznych kútov sveta a takisto aj s vývojovým tímom v Nemecku v prípade komplikovanejších problémov.

Na tejto pracovnej pozícii by som vyzdvihla najmä to, že:
- ide o prácu pre top firmu vo svojom obore v rámci celého sveta,
- možnosť realizácie sa a rastu v oblasti, ktorý Vás najviac zaujíma + možnosť rotácie v rámci tímov,
- možnosť participovať na vývojových projektoch, čo so sebou prináša istú dávku sebarealizácie

Ostatné výhody a benefity:
- odborné vzdelávanie a kurzy + certifikácia,
- jazykové vzdelávanie - odborná angličtina v rámci pracovného času,
- mesačné prémie / odmeny,
- odmeny za participáciu na vývojových projektoch,
- príspevok na stravu nad rámec zákona,
- teambuildingy a rôzne iné firemné akcie (napr. splav, 2-dňový pobyt na Donovaloch a pod.),
- ostatné výhody a benefity budú kandidátom odprezentované priamo v spoločnosti.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3642498  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 000 eur brutto a viac (základná mzda závisí od seniority kandidáta a uvedená mzda je minimálnou hodnotou, všetko závisí do dohody a profilu uchádzača) + mesačné prémie