Programátor KUKA robotov

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
1 600 - 2 200 EUR/mesiacplat v závislosti od skúseností v rozpätí od 1600 – 2200 eur brutto / mesačne + ročné projektové odmeny + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte praktické skúsenosti s programovaním KUKA robotov ? Pracujete pre spoločnosti v automobilovom priemysle ? Pochádzate z Banskobystrického kraja a uvažujete v budúcnosti o návrate domov? Napíšte nám !

Pre nášho klienta, akciovú spoločnosť so 100% zahraničnou účasťou, hľadáme kandidátov na pracovnú pozíciu Programátor KUKA robotov.

Spoločnosť je súčasťou českej materskej spoločnosti s jej výrobnými spoločnosťami - na Slovensku 300 zamestnancov , v Čechách 400 zamestnancov, Rumunsku 500 zamestnancov a Nemecku 30 zamestnancov. V jej portfóliu sú produkty pre automobilový priemysel, letecký priemysel, sektor stavebných strojov, cestných strojov aj poľnohospodárskej techniky. Firma nadväzuje na viac ako 64 ročnú tradíciu aj skúsenosti a aktuálne sa zameriava na plne digitalizované zváracie a montážne výrobné linky. Jej odberatelia sú lokalizovaní po celom svete a firma zaznamenáva výrazný rast.

Hlavnou úlohou programátora na tejto pracovnej pozícii je programovať prácu KUKA robota s riadením KRC4, ktorý je súčasťou automatizovanej zváracej a montážnej výrobnej linky. Zúčastňovať sa obchodno-technických rokovaní u klienta. Spolupracovať s elektro projektantom a konštruktérmi jednotlivých strojných zariadení a projektovým manažérom. Zodpovedať za funkcionalitu a kvalitu navrhnutých riešení v súlade s požiadavkami klienta. Postupnosť prác zahŕňa aj simuláciu v 3D programe Proces Simulate, kontrolu dostupnosti, programovanie trajektórií a vytváranie off-line programov.
Po ukončení fázy linky vytvárať on-line programy a dolaďovať trajektórie, s cieľom dosiahnuť požadované časové cykly a kvalitu. A toto za podmienky stability zváracieho procesu.
Vaša prítomnosť je potrebná aj pri inštalácii tj. na stavbe u klienta, vrátane monitorovacej prevádzky.

Budete súčasťou projektových tímov, ktoré riadi projektový manažér. Spolu s Vašimi kolegami programátormi a konštruktérmi budete súčasťou divízie Engineeringu. Členenie projektov je závislé od ich počtu a od požiadaviek klientov. Celá štruktúra je maximálne flexibilná a efektívna, atmosféra tvorivá a priateľská. Časť vašej práce sa realizuje aj mimo územia Slovenska.

Je nevyhnutné aby kandidát mal reálnu prax s programovaním. Jeho doškolenie môže byť realizované v sesterskej spoločnosti v Čechách resp. aj v Nemecku. Je podmienkou, aby kandidát mal znalosť nemeckého jazyka na úrovni plynulej písomnej aj verbálnej komunikácie. Súčasná znalosť anglického jazyka resp. aj iných jazykov je výhodou. Rovnako výhodou je aj skúsenosť s aplikáciami oblúkového zvárania.

Náš klient poskytuje : príspevok na stravu; kultúru a šport; na prvú svadbu a narodenie dieťaťa; pri jeho nástupe do 1.triedy ZŠ; na detskú rekreáciu; na rekreáciu, regeneráciu a rehabilitáciu zamestnanca; do III. Piliera DDP; stabilizačné odmeny; odmeny pri životných jubileách

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pre obsadenie pracovnej pozície pošlite nám svoj životopis. Za všetky reakcie vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá konštrukciou a výrobou špeciálneho náradia, jednoúčelových strojov a častí výrobných liniek na automatizáciu procesov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť programovania robotov Kuka s riadením
KRC4
- znalosť nemeckého jazyka podmienkou
- ovládanie programov MS Office
- znalosť simulačného programu Process Simulate -
výhodou
- skúsenosti s aplikáciami oblúkového zvárania –
výhodou

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3614747  Megjelentetés dátuma: 3.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 600 - 2 200 EUR/mesiacplat v závislosti od skúseností v rozpätí od 1600 – 2200 eur brutto / mesačne + ročné projektové odmeny + 13. plat