Obchodný reprezentant pre tovarové a nápojové automaty (oblasť Bratislavský kraj)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 eur brutto po troch mesiacoch + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Office: home office / raz mesačne firemná porada v BB
Región: Bratislavský kraj

Naším klientom je úspešná rodinná firma s medzinárodným know - how, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov. Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním automatov vo vlastnej sieti po celom Slovensku a v tejto oblasti je jednotkou na trhu. Zákazníkmi nášho klienta sú rôzne firmy, organizácie, inštitúcie a prevádzky na území Slovenskej republiky. Poskytujú formou prenájmu, predaja a servisu nápojových automatov a predaja surovín pre nápojové a tovarové automaty.

Pracovnou náplňou obchodného reprezentanta pre nápojové a tovarové automaty na tejto pozícií je hlavne rozvíjanie nových obchodných príležitostí a budovanie obchodných vzťahov so zákazníkmi v rámci prideleného regiónu.

Medzi typické činnosti Obchodného reprezentanta pre nápojové a tovarové automaty patrí:

- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a akvizícia nových zákazníkov,
- plánovanie a dohadovanie si obchodných stretnutí,
- vedenie obchodných rokovaní s cieľom zistiť potreby a požiadavky zákazníka,
- návrh vhodného riešenia (výber technológie a sortimentu prispôsobený požiadavkám daného miesta),
- vypracovávanie cenových ponúk a uzatváranie obchodu.

Obchodný reprezentant pre nápojové a tovarové automaty vykonáva svoju prácu hlavne v teréne, pričom 1x do mesiaca sa zúčastňuje firemných porád v centrále v Banskej Bystrici.

Náš klient poskytne úspešnému kandidátovi kompletné zaškolenie a naučí ho všetko potrebné pre výkon práce, v závislosti od jeho skúseností a znalostí. Zaúčanie zastreší skúsenejší kolega pôsobiaci na danej pozícii ako kolegovia z technického oddelenia, ktorí budú vybranému kandidátovi oporou nielen v začiatkoch, ale aj počas ďalšieho pôsobenia v spoločnosti.

- práca pre rodinnú, dlhodobo stabilnú spoločnosť,
- každoročný príspevok na „ošatné“,
- koncoročné odmeny,
- vernostné odmeny za odpracované roky,
- kvartálne odmeny,
- rôzne teambuildingové a firemné akcie,
- príjemná rodinná atmosféra a ľudský prístup zo strany vedenia spoločnosti,
- pracovné pomôcky prislúchajúce k pozícií sú samozrejmosťou (auto, notebook, telefón..).

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3462289  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 eur brutto po troch mesiacoch + variabilná zložka