Inžinier zákazníckej kvality

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď | dohodou
1 200 € brutto a viac (v závislosti od skúseností kandidáta) + mesačné odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Inžinier zákazníckej kvality, s miestom výkonu práce v Nitre.

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou rôznych dielov hlavne pre automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel. Spoločnosť sa špecializuje na lisovanie, montáž, zváranie a odmasťovanie kovových dielov, ktoré následne distribuuje do zahraničia (napr. Veľká Británia, Maďarsko, Nemecko, Rusko...).

Gro práce inžiniera zákazníckej kvality tvorí najmä komplexné riešenie reklamácií a sťažností od zákazníka. Zameriava sa najmä analýzu vzniknutých chýb, zisťovanie príčin ich vzniku a následne definuje nápravné a preventívne opatrenia.

Inžinier zákazníckej kvality participuje aj pri novo-nabiehajúcich projektoch, kde je súčasťou projektového v rámci ktorého sa spolupodieľa pri nastavovaní procesov a výrobkových špecifikácií podľa požiadaviek zákaznícka.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- analýza reklamovaných / vrátených produktov a uvedených chýb a následná identifikácia príčin ich vzniku,
- návrh a prijímanie nápravných a preventívnych opatrení,
- riešenie 8D reportov a vyhodnocovanie účinnosti nápravných opatrení,
- komunikácia so zákazníkom (o problémoch a ich riešení, zisťovanie spokojnosti zákazníkov a pod.),
- participácia na zlepšovaní a optimalizácii výrobných procesov.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má pracovné skúsenosti v oblasti kvality a pozná základné nástroje riadenia kvality (8D, FMEA, ...). Nevyhnutnosťou je komunikácia v anglickom jazyku nakoľko zákazníci ako aj vedenie spoločnosti nášho klienta sú aj zo zahraničia.

Vybraný kandidát absolvuje adaptačný program, v rámci ktorého sa oboznámi s výrobou a výrobnými procesmi a následne ho skúsení kolegovia oboznámia so zákazníkmi, reklamačným procesom a ostatnými informáciami potrebnými pre výkon práce. Náš klient vie úspešnému kandidátovi zabezpečiť aj potrebné školenia a kurzy z oblasti riadenia kvality.

Na našom klientovi by sme radi vyzdvihli, že sa jedná o firmu, ktorá:
- je jedným z európskych popredných výrobcov produktov z oblasti presného lisovania,
- je dodávateľom pre popredné značky v oblasti automotive, či elektrotechnického priemyslu, ako napr. Bosch, Visteon, Siemes, Ferrari, General Motors,
- má dlhodobo pozitívne finančné výsledky.

Ostatné výhody a benefity:
- stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti,
- možnosť odborného vzdelávania a rastu (rôzne jazykové a špecializované školenia a kurzy),
- mesačné odmeny,
- dochádzkový bonus,
- príspevok na podporu rodiny (narodenie dieťaťa, sobáš),
- odmeny pri životných jubileách,
- vianočné odmeny,
- rôzne teambuildingové akcie,
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3372247  Megjelentetés dátuma: 6.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 € brutto a viac (v závislosti od skúseností kandidáta) + mesačné odmeny a bonusy