Dispečer medzinárodnej kamiónovej dopravy

TRIGON Consulting s.r.o.

Prešovský kraj, okres Humenné, okres Prešov, okres Vranov nad Topľou
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozíciu Dispečer medzinárodnej kamiónovej dopravy, s miestom výkonu práce vo Vranove nad Topľou.
Vybranému kandidátovi poskytne náš klient ubytovanie 1-izbovom byte, plne hradené zamestnávateľom.

Náš klient patrí medzi troch najväčších prepravcov MKD na Slovensku a už viac ako 20 rokov sa špecializuje na kamiónovú prepravu, logistiku a zasielateľstvo predovšetkým v krajinách strednej a západnej Európy.

Podstatou tejto pracovnej pozície je zabezpečenie vyťaženosti kamiónových vozidiel nášho klienta, a to hlavne vyhľadávaním obchodných príležitostí na prepravu u nových aj existujúcich zákazníkov. Zákazníkmi nášho klienta sú špedičné spoločnosti aj koncoví zákazníci. Špedičné spoločnosti tvoria cca. 70% portfólia zákazníkov, koncoví zákazníci cca. 30%.
Dispečer medzinárodnej kamiónovej dopravy zároveň komunikuje s vodičmi kamiónov a koordinuje jednotlivé prepravy s cieľom zabezpečiť dohodnuté podmienky prepráv.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
• aktívne telefonické oslovovanie a vyhľadávanie nových zákazníkov
• budovanie a udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
• komunikácia so zákazníkmi ohľadom prepravy a podmienok spolupráce
• plánovanie nakládok a prepráv, rozdeľovanie vodičov a áut na jednotlivé nakládky
• komunikácia s vodičmi, kontrolovanie jednotlivých prepráv ( dispečer vždy musí vedieť kde je jeho auto a mať informácie o preprave)
• operatívne riešenie vzniknutých problémov

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý:
• má skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii z oblasti dopravy, ale aj kandidáta, ktorý nemá žiadne skúsenosti a chce sa v tejto oblasti realizovať,
• aktívne a plynule komunikuje v španielskom jazyku a zároveň sa vie dohovoriť buď v anglickom alebo nemeckom alebo talianskom jazyku.

Náš klient úspešnému kandidátovi poskytne postupné zaúčanie sa na pracovnej pozícii zastrešené vedúcim pobočky, ale aj spoluprácou so skúseným kolegom / mentorom.

Z výhod poskytovaných naším klientom by sme radi vyzdvihli:
• prácu pre jedného z najväčších prepravcov MKD na Slovensku,
• rôznorodosť a komplexnosť pracovnej pozície – akvizícia, obchodovanie, riadenie a kontrola vodičov

Ďalšie výhody:
• zaujímavé finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti pracovnej pozície
• kvartálne odmeny vo výške 2-3 mesačných platov
• zabezpečené ubytovanie v 1-izbovom byte, plne hradené zamestnávateľom
• stravné lístky v hodnote 4 eur plne hradené zamestnávateľom
• bohatý sociálny program pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov – športové a kultúrne vyžitie, detské tábory pred deti a pod.
• individuálne jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
• 2x ročne teambuildinové akcie
• finančný príspevok pri životných jubileách od 40 rokov
• finančný príspevok na 3. pilier

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2796694  Megjelentetés dátuma: 3.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: zaujímavé finančné ohodnotenie