Retušér vzhľadových a funkčných chýb na lakovni - Nemecko

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rüsselsheim, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Asap
25 EUR/hod.Plus príplatky za prácu : nadčas 25%, nočná zmena 25%, nedeľa 100%, Ubytovanie zabezpečené a plne hradené !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie práce podľa predpísaných pracovných štandardov v procese lakovania karosérie
- striekanie hotových výrobkov tlakovou pištoľou
- oprava chýb na nalakovanej karosérii v priebehu procesu lakovania, odstraňovanie a oprava vzniknutých nedostatkov
- kontrola kvality produktu
- nastavovanie procesu lakovania
- kontrola kvality odvedenej práce

Dlhodobá stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
- moderné a čisté prostredie na prácu
- kvalitné zaškolenie každého pracovníka
- príjemné pracovné prostredie
- motivačné finančné ohodnotenie
- hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Retušér / Lakýrnik

Počet rokov praxe

3

- tímový duch
- samostatnosť
- skúsenosť v automobilovom priemysle
- skúsenosť s lakovaním
- ochota pracovať na zmeny
- precíznosť
- skúsenosť s opravou chýb na lakovanej karosérii
- znalosť nemeckého, alebo anglického jazyka výhodou
- vlastné auto podmienkou

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 4215822  Megjelentetés dátuma: 6.12.2021  Alapbér (bruttó): 25 EUR/hod.