Technik nákupného oddelenia

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto samostatnej pozícii bude vaša oblasť činnosti zahŕňať spoluprácu s laboratóriami, ktoré vykonávajú meranie a analýzy na výrobkoch z výrobného prostredia. Taktiež práca zahŕňa spoluprácu s oddeleniami nákupu, predaja a zákazníckej podpory so zreteľom na všetky technické otázky týkajúce sa poskytnutej služby.
Medzi Vaše úlohy bude patriť:
- priame vyhľadávanie laboratórií na internete a vo verejnej databáze
- písomný, slovný kontakt s laboratóriami
- oslovenie laboratórií na prihlásenie sa do softvéru
- monitorovanie portfólií laboratórií o vykonávanie návštev laboratórií (na mieste / virtuálne)
- sledovanie samohodnotenia o vykonávanie auditov, kontrola akčných plánov laboratórií
- projektové riadenie - nahrávanie projektov/zákaziek do systému
- koordinácia projektu
- príprava podkladov k fakturácii
- riešenie technických záležitostí so zákazníkom

Hľadáme motivovaného kandidáta s ukončeným technickým vzdelaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- počítačové zručnosti o pokročilá zručnosť MS Excell (nie je potrebné programovanie)
- základné zručnosti MS Office
- skúsenosti s nástrojmi online marketingu
- anglický jazyk minimálne na úrovni B2 podmienkou
- základné vedomosti podľa ISO 9001
- skúsenosti s normou ISO 17025
- silné komunikačné zručnosti
- flexibilita

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 4035122  Megjelentetés dátuma: 21.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac