Rezident inžinier kvality s nemeckým jazykom v automobilovom priemysle v Bratislave

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
Zaujímavé finančné ohodnotenie spresnené na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Rezidenta inžiniera kvality v automobilovom priemysle s miestom výkonu práce v Bratislave. Vyžaduje sa skúsenosť min. 2 roky ako rezident vo výrobe najlepšie v automobilovom priemysle a znalosť nemeckého jazyka.
Rezidentný inžinier zastupuje zákazníka s cieľom zabezpečenia bezchybnosti poskytovania služby, kvality a dodania komponentov podľa zmluvne dohodnutých podmienok. Rezidentný inžinier bude dohliadať na výsledky výroby a zabezpečovať, že výrobok spĺňa alebo prevyšuje potreby a očakávania klienta s cieľom znížiť negatívne dôsledky a maximalizovať spokojnosť OEM.
Navrhuje postupy pri riešení reklamácie a komunikuje s manažmentom pri riešení problému.
Ďalej zabezpečuje :
- Vizuálnu analýzu časti NOK (porovnanie častí OK)
- Sledovanie / potvrdenie stavu kvality, overenie výskytu chyby a zabezpečenie jasného popisu problému na dokumente podľa špecifikácie
- Riadenie nesúladu (rozpoznanie problému, zhromažďovanie informácií, včasné, presné a relevantné prenosy informácií zákazníkovi)

- Výhody vyplývajúce zo spolupráce s lídrom v poskytovaní služieb v oblasti kvality v automobilovom priemysle
- Odmeňovaní systém
- Dlhodobá spolupráca
- Práca v skvelom kolektíve

V prípade ak spĺňate všetky požiadavky prosím pošlite Vaše CV a budeme Vás kontaktovať s cieľom pozvania na pracovný pohovor.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

najlepšie strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min 2 ročné ročné skúsenosti v oblasti kvality najlepšie v automobilovom priemysle
- skúsenosti s projektovým riadením, výrobou a / alebo kvalitou v automobilovom priemysle
- komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
-Základné znalosti: 8D / 5-Why / Ishikawa Diagram / 5S
- Dobrá komunikácia, riešenie problémov a rozhodovacie zručnosti
-Schopnosť komunikovať s manažérmi na obchodnej úrovni

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 3236775  Megjelentetés dátuma: 8.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Zaujímavé finančné ohodnotenie spresnené na pracovnom pohovore.