Koordinátor pri zabezpečovaní kontroly kvality - Nitra

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacbonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať na zodpovednej pozícii Koordinátora v automobilovom priemysle pri zabezpečovaní kontroly kvality? Máš organizačné schopnosti a skúsenosti s riadením tímu? Hľadáme kolegu/kolegyňu do nášho tímu s miestom výkonu práce v Nitre.
Čo budeš vykonávať ak získaš túto pozíciu?
- pracovať v automobilovom priemysle
- zabezpečovať priebeh kontroly komponentov v automobilovom priemysle podľa zadaných špecifikácií v spolupráci so zákazníkom
- zabezpečovať tvorbu pracovných inštrukcií
- zabezpečovať školenie
- zabezpečovať vykonávanie kontrolných auditov
- koordinovať team kontrolórov kvality
- viesť jednoduchú agendu k pridelenej pobočke

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- kvalitné zaškolenie pri nástupe do zamestnania
- dlhodobá spolupráca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti - sme už v 24 krajinách!
- práca v dobrom teame a podpora od manažmentu
- služobný telefón
- služobné auto

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- organizačné schopnosti
- prax min. 2 roky na podobnej pozícii
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- hľadáme dynamickú osobu, ktorá zvláda prácu pod stresom a dokáže riešiť krízové situácie

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 3222602  Megjelentetés dátuma: 9.3.2020  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac