Kontrolór kvality - práca aj pre študentov a brigádnikov

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 300 EUR/mesiacživnostníci - po zaškolení až 6,50€/hod + príplatky (nočné, sobota, nedeľa, sviatok),

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontakt 0911 432 456

Hľadáme nových kolegov do nášho tímu na vizuálnu kontrolu. Práca vhodná pre ŽENY aj MUŽOV, vhodná aj pre ŠTUDENTOV a BRIGÁDNIKOV.
Čo budete vykonávať, ak získate túto pozíciu?
- vizuálne kontrolovať komponenty v automobilovom priemysle podľa zadaných špecifikácií/kritérií
- evidovať (zapisovať) výsledky svojej činnosti
- pracovať v dvoj až trojzmennej prevádzke (ranná, poobedná a nočná) - MOŽNOSŤ VÝBERU ZMENY, možnosť dlhodobej aj krátkodobej spolupráce

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- kvalitné zaškolenie pri nástupe do zamestnania
- možnosť dlhodobej spolupráce v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti - sme už v 24 krajinách!
- získanie stabilného príjmu
- možnosť nadčasov
- možnosť pracovať cez víkend za príplatky
- čaká Vás nepretržitá podpora zo strany koordinátora
- teambuildingové aktivity
- príjemný pracovný kolektív, ktorého môžete byť súčasťou

Zašlite nám svoj životopis alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0911 432 456. Radi sa s Vami stretneme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak (okuliare nie sú prekážkou),
- spoľahlivosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- manuálna zručnosť,
- precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
- chuť pracovať,
- vzv - obsluha motorového vozíka výhodou,
- vodičské oprávnenie výhodou, nie podmienkou

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 3213007  Megjelentetés dátuma: 18.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacživnostníci - po zaškolení až 6,50€/hod + príplatky (nočné, sobota, nedeľa, sviatok),