Hľadáme Technickú podporu pre klienta s komunikatívnou angličtinou!

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000,-€ v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Technickú podporu pre klienta (Rezidenta kvality) v automobilovom priemysle s miestom výkonu práce v Trnave, Nitre, v prípade projektov je potrebné rátať s cestovaním v rámci EÚ (najmä Poľsko, Česká republika).

Ideálne, ak máš komunikačné schopnosti , dokážeš sa dohodnúť v anglickom jazyku a pracoval si v automobilovej výrobe, najlepšie na kvalite.
Rezident zastupuje zákazníka s cieľom zabezpečenia bezchybnosti poskytovania služby a kvality.
Rezident zabezpečuje :
- komunikáciu s klientom a našim manažmentom v slovenskom aj anglickom jazyku,
- vizuálnu analýzu časti NOK (porovnanie častí OK),
- sledovanie / potvrdenie stavu kvality, overenie výskytu chyby a zabezpečenie jasného popisu problému na dokumente podľa špecifikácie,
- riadenie nesúladu (rozpoznanie problému, zhromažďovanie informácií, včasné, presné a relevantné prenosy informácií zákazníkovi),
- postupy pri riešení reklamácie

- podpora a zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- osobnostný rozvoj
- možnosť profesijného rastu
- flexibilná pracovná doba
- práca vo vynikajúcom kolektíve
- služobný automobil

V prípade, ak spĺňate požiadavky prosím pošlite Vaše CV v slovenskom aj anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

KOMUNIKAČNÉ SCHOPNOSTI V ANGLICKOM JAZYKU SÚ PODMIENKOU!!!
- výhodou je prax v oblasti kvality najlepšie v automobilovom priemysle,
- základné znalosti: 8D / 5-Why / Ishikawa Diagram / 5S,
- dobrá komunikácia, riešenie problémov a rozhodovacie zručnosti,
- schopnosť komunikovať s manažérmi na obchodnej úrovni,
- práca s počítačom- MS Office

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 3177636  Megjelentetés dátuma: 24.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000,-€ v závislosti od skúsenosti kandidáta