Full time sales tornádo / bulldog v startupe TRIFFT

TRIFFT ME s.r.o.

Bratislavský kraj, Hlavné mesto Praha (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 000 EUR/mesiacod 700 + provízie + on target bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Páčilo by sa ti v práci vysedávať po reštikách a kaviarňach? Bolo by pre teba zaujímavé stretávať sa so stále novými ľuďmi, ktorí sú nadšení z toho, čo robíš? Máš súťaživého ducha a chceš si veľmi slušne zarobiť vďaka svojim schopnostiam?

V TRIFFTe práve hľadáme sales managerov, ktorí sú ako tornáda - draví a nezastaviteľní; alebo ako buldogy - prefíkaní, čo sa zakusnú a nepustia.

Spomenuli sme už, že provízie z predaja u nás nemajú hornú hranicu a sú fakt vysoké? Pridaj sa do startupu, ktorého cieľom je stať sa svetovým lídrom v riešeniach pre gastro a retail skôr, než budeme mať plno!

Čo bude tvojou úlohou?

• budovanie sales pipeline a následný predaj TRIFFT produktov vhodným potenciálnym zákazníkom,
• udržiavanie základných predajných rutín (vyplnené CRM, pravidelné denné stand ups a týždenné meetingy).

• možnosť byť súčasťou zrodu svetovej značky,
• nadštandardná provízia a férový základný plat,
• netradične férový a transparentný prístup firmy k svojim členom,
• produkt, ktorý rieši reálne problémy a ľahko sa predáva,
• veľká miera slobody a časová flexibilita,
• spolupráca so super tímom zapáleným pre vec,
• administratívna (papierovačky) a marketingová (tvorba leadov) podpora, takže sa môžeš venovať tomu, čo ti ide najlepšie – predaju,
• príspevky na telefón, cestovanie a stravu,
• Multisportka,
• práca v tíme, ktorý tvoria top talenty vo svojich oboroch,
• možnosť vybudovať si a riadiť vlastný obchodný team.

Pošli nám prosím aj motivačný list, v ktorom sa nám predáš. Bez motivačného listu to nepôjde :)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• samostatnosť pri vyhľadávaní obchodných príležitostí,
• jednoznačný focus na výsledky, nie na množstvo odrobenej práce a sebaprezentáciu,
• schopnosť vychádzať s ľuďmi na úrovni,
• pozitívny mindset, profesionálny a etický prístup.

TRIFFT je na najlepšej ceste stať sa svetovým lídrom v oblasti customer engagement pre segmenty HORECA a retail.

Pomáhame našim partnerom stabilne zvyšovať tržby vplývaním na zákaznícke správanie prostredníctvom najmodernejších technologických a marketingových techník - niečo, čo bolo zatiaľ dostupné len pre online svet.

TRIFFT ME s.r.o. v prvom kole financovania získala investíciu 300,000€ a pripravuje sa na ďalšie kolá, čo znamená, že nejde o štandardný, “možno-o-týždeň-skrachujeme” startup a o stabilitu svojej práce sa nemusíš báť.

Appku stiahneš na http://trifft.me/stahuj alebo na Google Play či App Store.
ID: 3764531  Megjelentetés dátuma: 16.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 1 000 EUR/mesiacod 700 + provízie + on target bonusy