Operátor kontroly výroby / technik kvality

TREVES Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
4,5 EUR/hod.od 4,5€/h do 5,5€/h v závislostí od predchádzajúcich skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Veľká Lomnica
- vizuálna kontrola vyrobených kusov pred balením zákazníkovi
- riešenie problémov s kvalitou vo výrobe
- oprava kusov
- spolupráca pri zlepšovaní kvality výrobkov

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť osobnostného a profesijného rastu

Hľadáme vhodných uchádzačov pre spoločnosť TREVES Slovakia, s.r.o. vo Veľkej Lomnici.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú podmienkam výberového konania.
Zašlite nám prosím Vaše CV emailom, príp. na dole uvedenú adresu a pripojte nasledovný text:
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosťou Treves Slovakia, s.r.o., Popradská 3/7, Veľká Lomnica, IČO 35 940 280, pre účely náboru zamestnancov a to počas doby trvania náboru zamestnancov na túto pracovnú pozíciu. Súhlasím s ich zaradením do informačného systému spoločnosti Súhlasím, aby k mojim osobným údajom boli priradené ďalšie osobné údaje, ktoré bezprostredne súvisia s účelom spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- ochota pracovať na 3 zmeny
- výborný zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa a zlepšovať výrobu
- samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3459515  Megjelentetés dátuma: 14.3.2021  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.