Procesný inžinier - Senior

TREVES Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 3/7, 059 52 Veľká Lomnica
Termín nástupu
ASAP
od 1200 € v závislostí od predchádzajúcich pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zavádzanie nových projektov a s tým súvisiace nové technológie, procesy, nástroje, stroje
Vytváranie časových plánov (time schedule) zavedenia nových projektov do výroby
Vytváranie časových plánov pre existujúce projekty (modifikácie, testovanie,…)
Vytváranie a aktualizovanie layoutov výrobnej haly, skladov a kancelárskych priestorov
Príprava a aktualizácia technickej a technologickej dokumentácie pre nové a existujúce projekty (pracovné inštrukcie)
Spolupracovanie pri zákazníckych auditoch pre nové a existujúce projekty
Vykonávanie overení efektívnosti zavedených technológií do výroby pre nové a existujúce projekty
Vyhodnocovanie procesu výroby , vykonávanie časových a pohybových štúdií s cieľom neustáleho zlepšovania (štandardná práca)
Zlepšovanie produktivity , efektívnosti a ergonómie pracovného postupu, pracoviska a strojného zariadenia vo výrobe
Spolupracovať pri zaškoľovaní nových pracovníkov pri zavádzaní nových a existujúcich projektov
Spolupracovať na analýzach vyplývajúcich zo zvýšenej zmätkovosti (PPS)
Riadenie zmien pri nových a existujúcich projektov (ECR)
Vytváranie týždenných a mesačných reportov pre nové a existujúce projekty

* práca v dynamickej nadnárodnej automotive spoločnosti
* motivačný bonus po skúšobnej dobe
* flexibilný pracovný čas
* možnosť osobnostného a profesného rastu
* podpora vzdelávania
* príspevok na dopravu do zamestnania
* eventy - letná akcia, vianočný večierok, vianočný balíček

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Zašlite nám prosím životopis na dole uvedenú adresu a do emailu pripojte nasledovný text:
Súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov spoločnosťou Treves Slovakia, s.r.o., Popradská 3/7, Veľká Lomnica, IČO 35 940 280, pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach, súhlasím s ich zaradením do informačného systému spoločnosti a následným poskytnutím, sprístupnením alebo zverejnením, a to aj v cudzine, v prípade potreby s ich priebežnou aktualizáciou počas celej doby poskytovania informácií a ponúk voľných pracovných miest a s ich uchovaním na dobu neurčitú. Súhlasím, aby k mojim osobným údajom boli priradené ďalšie osobné údaje, ktoré bezprostredne súvisia s účelom spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v automotive veľkou výhodou
- veľmi dobrý zdravotný stav, zodpovednosť
- časová flexibilita, chuť pracovať a učiť sa nové veci
- znalosť AJ na veľmi dobrej úrovni
- veľmi dobrá znalosť práce na PC
- iniciatívny prístup k práci
- analytické myslenie so schopnosťou syntézy

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2800014  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 € v závislostí od predchádzajúcich pracovných skúseností