Servisný technik hydraulických zariadení / pobočka Košice

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Košice
1 300 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie je predmetom vzájomnej dohody, bude závisieť od seniority a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie pravidelnej údržby zverených strojov
• Príprava strojov na predaj a prenájom
• Diagnostika porúch a zabezpečenie opravy strojov
• Vedenie skladu náhradných dielov
• Zabezpečenie chodu bežnej celoročnej údržby hospodárskeho dvora
• Vykonávanie servisných prác zo začiatku v dielni, neskôr sa očakáva aj samostatná práca v teréne, priamo u zákazníka

• práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie
• korektný prístup a spravodlivé platové ohodnotenie
• mobilný telefón a notebook s prístupom na internet
• technická podpora

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť v oblasti poskytovania servisu a služieb strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojníctvo / elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

• SŠ vzdelanie, v odbore výhodou
• Prax v oblasti údržby a opráv strojov výhodou
• Znalosť anglického alebo maďarského jazyka výhodou
• Práca s technickou dokumentáciou
• Manuálna zručnosť, technické myslenie
• Komunikatívnosť, adaptabilnosť
• Schopnosť samostatne pracovať

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3771402  Megjelentetés dátuma: 9.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac