Obchodník / Area Sales Manager

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Súvoz 1, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je určená pre obchodníka so skúsenosťami a znalosťou predaja produktov strojárskeho priemyslu.

Náplň práce a hlavné zodpovednosti:

1. Zodpovedá za obchodné aktivity na pridelených teritóriách, správu dílerskej siete a akvizičné aktivity pri získavaní nových zahraničných partnerov.
2. Zostavuje databázu perspektívnych klientov a stará sa o optimálne teritoriálne pokrytie s efektívnym využitím plánovaných služobných ciest.
3. Zisťuje potreby klientov a zaznamenáva ich v podobe písomných správ.
4. Reprezentuje spoločnosť na medzinárodných strojárskych veľtrhoch.
5. Opakovane navštevuje perspektívnych klientov s cieľom získať nové objednávky a zvýšiť predaj produktov spoločnosti.
6. Vedie komplexnú obchodnú korešpondenciu so zákazníkmi a zástupcami pridelených teritórií, udržiava si znalosti o zverenom teritóriu, vyjasňuje dopyty zákazníka, vypracováva ponuky na stroje a zvláštne príslušenstvo.
7. Udržuje cenníky, pripravuje cenové ponuky a zmluvy pre svoje teritóriá, spracováva kalkulácie obchodných prípadov.
8. Spolupracuje pri riešení reklamácií, aktívne sa podieľa na riešení technických podmienok a požiadaviek zákazníka.
9. Zabezpečuje profesionálne uvedenie nových výrobkov.
10. Volí vhodné platobné podmienky a je zodpovedný za cash-flow.
11. Udržuje si dobrý prehľad o situácii na trhu, o konkurencii a vývojových trendoch.

- zázemie prosperujúcej a stabilnej spoločnosti
- platové ohodnotenie zodpovedajúce kvalite práce a nasadeniu
- možnosť profesijného rastu
- zahraničné služobné cesty
- vzdelávanie sa - jazykové kurzy
- možnosť aktívne zlepšovať a nastavovať procesy vedúce k zlepšeniu
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- anglický jazyk - aktívne slovom a písmom je podmienkou
- výborné predajné a komunikačné zručnosti
- technické myslenie
- schopnosť samostatne riešiť dodávateľsko-odberateľské vzťahy voči zákazníkovi a vlastnej výrobe
- iniciatívnosť, kreativita, spoľahlivosť
- časová flexibilita
- zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 340410  Megjelentetés dátuma: 23.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou