Operátor výroby

Miesto práce

okres Michalovce

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer v medzinárodnej spoločnosti
  • mzda 3,97 EUR/hod. + príplatky za zmennosť
  • operátor výroby pracuje v 4. zmennej, resp. 3 zmennej prevádzky v závislosti od typu výroby
  • obsluhuje výrobné, resp. baliace zariadenia, vykonáva manuálnu činnosť a pravidelnú sanitáciu zariadení

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • skúsenosti z výroby, alebo s prácou na výrobnej linka - výhodou
  • manuálna zručnosť
  • zodpovedný, flexibilný prístup k práci
  • schopnosť pracovať na zmeny

Ponúkame

  • stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť stravovania v závodnej jedálni
  • príplatky za zmennosť
  • benefity: zvýhodnený nákup výrobkov spoločnosti
  • starostlivosť o bezpečnosť a zdravie zamestnancov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ing. Eva Oreská

kontakt : 0905 644 121

email : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Okružná 11 071 01 Michalovce
ID: 4364840  Megjelentetés dátuma: 25.6.2022  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 3,97 EUR/hod.