Senior účtovníčka / účtovník

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za spracovanie kompletného finančného účtovníctva
  • Spracovanie finančného reportingu vrátane konsolidovaného skupinového reportingu
  • Príprava daňových priznaní (DPH, daň z príjmu, daň z motorových vozidiel)
  • Zostavenie ročnej účtovnej závierky
  • Vedenie a rozvoj schopností zamestnancov v rámci tímu
  • Zúčastňovanie sa auditov
  • Tvorba štatistických a finančných výkazov pre vedenie spoločnosti v prípade potreby

Požadujeme

  • Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
  • Skúsenosť s auditmi
  • Ovládanie anglického jazyka na plynulej úrovni
  • Znalosť programov Visual Basic, Power Query alebo Power BI výhodou
  • Skúsenosť s ERP systémom POHODA
  • Analytické myslenie
  • Odolnosť voči stresu
  • Proaktivita
  • Prozákaznícka orientácia
  • Dobré interpersonálne a komunikačné schopnosti

Ponúkame

  • Fixná zložka mzdy 1600 - 1800 € / mesačne + variabilná zložka
  • 13. plat a koncoročné odmeny
  • Jazykové kurzy
  • Odborné školenia
  • Multisport karta
  • Flexibilná pracovná doba s možnosťou využitia home office
  • Priestor pre uplatnenie nápadov na zlepšenie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zameriavajúcu sa na zabezpečenie komplexného finančného servisu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

+421 902 942 408

[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4216304  Megjelentetés dátuma: 3.12.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac