Montážnik

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • Práca s technickou dokumentáciou, označenie stroja
  • Montáž jednoúčelových strojov a zariadení podľa výkresovej dokumentácie a kusovníkov za pomoci technických zariadení na taktovacej linke
  • Prepájanie/zapájanie jednotlivých hydraulických blokov
  • Montáž - mechanické skompletizovanie menších celkov/podskupín do celku (kompletizácia stroja). (Montáž pneumatických a hydraulických podskupín)
  • Zámočnícke práce - úprava dielov vŕtaním, brúsením, pilníkovaním
  • Používa náradie ako el. aj pneumatická pílka, uhlová brúska
  • Montáž oplechovania stroja podľa technickej dokumentácie
  • Drobné mechanické úpravy plechov, konzol, držiakov
  • Montáž chladenia stroja
  • Prepis chýbajúceho materiálu do určenej dokumentácie
  • Priebežné orážanie/podpisovanie protokolov vykonaných činností
  • Okáblovanie - elektroinštalácia rozvodov jednoúčelových strojov a zariadení podľa dokumentácie. /Zapájanie elektrorozvádzačov a káblových trás/
  • Zapojenie motorov, čerpadiel, frekvenčných meničov, snímačov a hydraulických ventilov, koncových spínačov, elektrických zámkov a pod.
  • Indikácia a riešenie problémov prostredníctvom nadriadeného (chybný a chýbajúci materiál, nekompletná alebo chybná tech. dokumentácia)
  • Vykonáva rôzne druhy operácií: priskrutkovanie, zaklipovanie, vloženie, nastavenie, zapojenie, upevnenie, nitovanie, lepenie
  • Kontroluje kvalitu montovaných dielcov a vykonáva sebakontrolu vykonaných operácií.

Požadujeme

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Ponúkame

  • mzda je od 870 € do 930 brutto/mesačne - výška mzdy je ovplyvnená predchádzajúcimi skúsenosťami
  • jednozmenná prevádzka
  • doprava do práce a z práce zabezpečená ( v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok )
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce : poobedná zmena, práca vo sviatok
  • po skúšobnej dobe možnosť využitia MultiSport karty
  • zľavy u poskytovateľov rôznych služieb
  • stravná jednotka 3,83 €

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku :
Mgr. Andrea Grečnárová : 0905 551 551
email : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4101662  Megjelentetés dátuma: 12.6.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 870 EUR/mesiac