Pracovník montáže elektrorozvádzačov

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

Takt 1:
  • Prevzatie elektrorozvádzača a vozíka s materiálom na pracovisko.
  • Vizuálna kontrola elektrorozvádzača podľa výrobného štandardu (kontrola uchytenia, farby, typ, prípadné poškodenie a pod.).
  • Mechanická úprava montážnej platne a elektrorozvádzača podľa výrobnej dokumentácie (činnosti ako vŕtanie dier, strihanie žľabov a dyn líšt).
  • Príprava komponentov na osadenie do elektrorozvádzača.
  • Osadenie komponentov do elektrorozvádzača podľa výrobnej dokumentácie v súlade s výrobným štandardom (komponenty ako: moduly, svorkovnice, poistkové puzdra, relátka, zásuvky)
  • Označenie komponentov v elektrorozvádzači.
Takt 2:
  • Prevzatie jednožilových riadiacich vodičov na pracovisko.
  • Príprava jednožilových riadiacich vodičov na zapojenie do komponentov v elektrorozvádzači.
  • Zapojenie a vyviazanie jednožilových riadiacich vodičov do komponentov podľa výrobnej dokumentácie v súlade s výrobným štandardom.
Takt 3:
  • Prevzatie silových vodičov na pracovisko
  • Príprava silových vodičov na zapojenie do komponentov v elektrorozvádzači
  • Zapojenie a vyviazanie silových vodičov do komponentov podľa výrobnej dokumentácie v súlade s výrobným štandardom .

Takt 4:
  • Prevzatie káblových zväzkov.
  • Príprava káblových zväzkov na zapojenie do komponentov v elektrorozvádzači
  • Uchytenie káblových zväzkov.
  • Vyviazanie a zapojenie káblových zväzkov do komponentov podľa výrobnej dokumentácie v súlade s výrobným štandardom.
Takt 5: Záverečné práce
  • Osadenie, zapojenie klimatizácie a hlavného vypínača.
  • Zakrytovanie káblových kanálov
  • Spájanie rozvádzačov
  • Finálne práce
Činnosti spoločné pre všetky takty:
  • Vypísanie sprievodných dokumentov k elektrorozvádzaču (kontrolný list, výrobná sprievodka a pod.).
  • Riešenie vzniknutých problémov počas montáže komponentov.
  • V prípade zmenových konaní (nachtrag) vykonáva potrebné úpravy na danom elektrorozvádzači.
  • Upratanie elektrorozvádzača (vysávanie).
Po finalizácii úkonov určených pre daný takt posun elektrorozvádzača do linky na ďalší krok.

Požadujeme

  • Práca na zmeny, práca v uzavretom alebo polouzavretom priestore
  • Stredoškolské vzdelanie, elektrotechnického zamerania výhodou
  • čítanie výkresovej dokumentácie, kompletizácia, techniky aplikácie spájacích prvkov - krimpovanie, pocínovanie, spájkovanie - strojové a manuálne
  • 2 zmenná prevádzka

Ponúkame

  • mzda je 805 € brutto/mesačne (pozostáva zo základnej zložky mzdy, ktorá je 725 € a výkonnostnej prémie vo výške 80 €)
  • doprava do práce a z práce zabezpečená ( v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok )
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce : poobedná zmena, práca vo sviatok
  • po skúšobnej dobe možnosť využitia MultiSport karty
  • zľavy u poskytovateľov rôznych služieb
  • stravná jednotka 3,83 €

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku :

Mgr. Andrea Grečnárová : 0905 551 551

email : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4067470  Megjelentetés dátuma: 23.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 725 EUR/mesiac