Elektrotechnik kontrolór kvality testovania

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • Multifunkčný test: vizuálna kontrola skrine pred meraním, pripojenie skrine na meracie zariadenie, uloženie dát pre meranie, kontrola elektrického zapojenia skrine pomocou testovacieho programu a simulátora, ručná kontrola neštandardných zapojení.
  • Inštalácia a kontrola softvéru pre zákazníka, kalibrácia dotykového panelu, inštalácia SW, kontrola predpísaných fyzických hodnôt a parametrov pre stroj, kalibrácia merania teplôt pre vstrekovaciu jednotku a nástroj, nastavenie a parametrizácia frekvenčných meničov a pod.
  • Test strojového cyklu: kontrola vyhrievacích zón, bezpečnostných prvkov a strojového cyklu pomocou testovacieho programu a simulátora
  • Vyhotovenie a zápis protokolov o vykonaných skúškach na zariadení, zápis chýb
  • Príprava skrine pre export
  • Údržba a dopĺňanie zmien

Požadujeme

  • Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
  • Dĺžka praxe aspoň 2 roky
  • §21 (§22, §23 výhodou)

Ponúkame

  • 925 € základná zložka mzdy + výkonnostný bonus do výšky 20%
  • doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok)
  • vzdelávanie a rozvoj (interné, externé, cyklické a jazykové školenia)
  • bonus za odporučenie vhodného kandidáta
  • možnosť využitia MultiSport karty po skúšobnej dobe
  • zľavy u ďalších poskytovateľov služieb
  • stravná jednotka 3,83 €

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku :

Mgr. Andrea Grečnárová : 0905 551 551

email : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4067330  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 925 EUR/mesiac