Servisný manažér

Miesto práce

Košický kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Starostlivosť o zákazníkov počas celého životného cyklu produktu
  • Pravidelná komunikácia so zákazníkom - telefonicky alebo mailom
  • Poskytovanie pravidelného poradenstva v oblasti servisných služieb
  • Analýza a diagnostika technického problému a návrh riešenia
  • Pridelenie personálnych kapacít pre daný prípad na základe jeho náročnosti
  • Spolupráca na vývoji individuálnych konceptov riešení zameraných na modernizáciu existujúcich zariadení
  • Zastrešenie a zodpovednosť za vzniknutý servisný prípad na základe koordinácie aktivít montérov, technikov a konštruktérov.
  • Vypracovanie cenovej kalkulácie a ponuky a ich konzultácia so zákazníkom
  • Aktívne rozširovanie portfólia klientov spoločnosti v rámci regiónu

Požadujeme

  • Ukončené SŠ / VŠ vzdelanie v technickom smere (ideálne elektrotechnickom odbore)
  • Skúsenosť v oblasti starostlivosti o zákazníkov a predaja
  • Anglický jazyk na aktívne úrovni podmienkou, ovládanie druhého jazyka (nemčina ale maďarčina veľkou výhodou)
  • Komunikačné a organizačné schopnosti
  • Kritické myslenie
  • Zodpovednosť

Ponúkame

  • Mzda od 1300 € (mesačná variabilná zložka závislá od osobného výkonu zamestnanca do 25%)
  • Hĺbkové zaškolenie do problematiky
  • Účasť na vzdelávacích aktivitách vo viacerých európskych krajinách
  • Jazykové vzdelávanie
  • Príplatok na dochádzku
  • Všetky ostatné benefity budú prebrané individuálne na pohovore

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho v oblasti výroby strojov a zariadení.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda
+421 902 942 408
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4064958  Megjelentetés dátuma: 20.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac