Obchodný reprezentant

Miesto práce

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Náplň práce

  • Starostlivosť o stávajúcich zákazníkov (vodárenské, plynárenské a stavebné spoločnosti)
  • Obchodno - marketingová podpora distribútorov spoločnosti, propagácia obchodnej značky
  • Zúčastňovanie sa konferencií, veľtrhov, výstav a pod.
  • Koordinácia s ostatnými obchodnými reprezentantami
  • Vytváranie cenotvorby
  • Nastavovanie obchodnej stratégie
  • Pravidelná komunikácia a reporting vedeniu sídliacemu v Dánsku
  • Komunikácia s projektantmi, projektovými manažérmi a klientmi

Požadujeme

  • Skúsenosť na obdobnej obchodnej pozícii so zameraním na oblasť vodárenského alebo plynárenského priemyslu
  • Obchodného ducha
  • Komunikačné zručnosti
  • Schopnosť budovať a rozvíjať vzťahy so zákazníkmi
  • Schopnosť vnímať a vyhľadávať obchodné skúsenosti
  • Pozitívny vzťah k technike a technickému predaju
  • Aktívnu znalosť anglického jazyka slovom a písmom

Ponúkame

  • Plat 2 500 € (práca je na živnosť), pri dosiahnutí nastavených úloh ročná odmena až 7 500 €
  • Preplácanie všetkých nákladov spojených s pracovnou činnosťou (telefón, marketing, pohostenie zákazníka, hotely, účasť na výstavách a pod.)
  • Používanie služobného automobilu (od 2. roka)
  • Práca formou home office, neskôr firma hradí samostatnú kanceláriu
  • Dôsledné zaučenie do problematiky

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti vodárenského priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať:

Ľuboš Auda

[email protected]

+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4035186  Megjelentetés dátuma: 17.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac