Operátor výroby

Miesto práce

okres Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • Práca vo výrobných linkách na základe pracovných postupov
  • Manipulácia so vstupným materiálom
  • Kontrola kvality spracovania výrobkov
  • Ostatné činnosti podľa pokynov vedúceho výroby
  • Práca na zmeny (3 a 4 zmeny)

Požadujeme

  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • ochota pracovať na zmeny
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať

Ponúkame

  • hrubá mzda 4,88 EUR/hod
  • príplatky za nočné (+1,50 EUR/hod) a popoludňajšie (+0,13) zmeny
  • stravovanie v podnikovej jedálni

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hľadáme uchádzačov o prácu pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou a testovaním prístrojových dosiek do popredných automobilových značiek.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Andrea Grecnarova
T: +421905551551
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3996955  Megjelentetés dátuma: 7.11.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 4,88 EUR/hod.