Materiálový manipulant - Sučany

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • Zabezpečuje obeh materiálu - vykonávanie činností v súlade so stratégiou obehu materiálu.
  • Preberanie materiálu zo skladu v adekvátnej kvalite/kvantite, kontrola materiálu za účelom
zabezpečenia správneho množstva materiálu pre výrobu.
  • Preberanie a distribúcia dochystávok zo skladu a fyzická kontrola správnosti materiálu.
  • Distribúciu chýbajúceho materiálov na konkrétne zákazky a oddelenia zodpovedné za ďalší tok daného materiálu.
  • Fyzická správa a dokladanie VB dielov (kanban diely) a supermarketov.
  • Zásobovanie vybratých častí supermarketov.
  • Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka, žeriavu, elektrického vozíka.
  • Zozbieranie prázdneho obeživa (prepravné vozíky, palety, ohrádky, kanban) z výroby späť do skladu.
  • Vykonávanie činností podľa výrobného plánu a denného harmonogramu.
  • Podáva spätnú väzba Teamleadrovi oddelenia za účelom optimalizácie práce a procesov podľa stanovených postupov.
  • Spoluúčasť na rozvoji a zlepšovaní materiálovej zásobovacej štruktúry.
  • Vnútropodniková preprava v rámci KM Sučany (odvoz, dovoz materiálu, obeživa, výrobkov, vývoz špón a pod.).
  • Plnenie pracovných úloh podľa inštrukcii od priamych nadriadených zamestnanca.
  • Informuje Temleadra oddelenia o priebehu činností a v prípade vzniku problému.
  • Dodržiava zásady BOZP a PO na pracovisku.
Udržiavanie čistoty a poriadku na svojom pracovisku (5S

Požadujeme

  • stredoškolské vzdelanie
  • predchádzajúca pracovná skúsenosť na pozícii materiálového manipulanta , skúsenosť s prácou v sklade s VZV - výhodou ale nie podmienkou
  • schopnosť porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • dobrý zdravotný stav
  • ochota pracovať na zmeny
  • manuálna zručnosť
  • spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Ponúkame

  • základná zložka mzdy je od 600 € brutto
  • nástupná, mesačná, hrubá mzda vrátane výkonnostnej zložky sa pohybuje od 720 €, jej výška závisí od predchádzajúcich skúseností zamestnanca
  • doprava do práce a z práce zabezpečená ( v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok )
  • dochádzkový bonus vo výške 40 € mesačne
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce : poobedná zmena, práca vo sviatok
  • po skúšobnej dobe možnosť využitia MultiSport karty
  • zľavy u ďalších poskytovateľov služieb
  • stravná jednotka 3,83 €

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku :
Mgr. Andrea Grečnárová : 0905 551 551
email : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3988170  Megjelentetés dátuma: 17.10.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac