Account manažér (IT technológie)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a rozvoj už existujúcich vzťahov so zákazníkmi,
  • vyjednávanie obchodných podmienok a cien, spracovanie cenových podkladov od zákazníka,
  • aktívny monitoring trhu, identifikácia, rozvoj obchodných príležitostí a reprezentácia spoločnosti,
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

Požadujeme

  • min. SŠ vzdelanie v odbore elektro/technológie/priemysel,
  • prax na obdobnej pozícii aspoň 5 rokov,
  • anglický jazyk - výhodou,
  • samostatnosť, dobré komunikačné a prezentačné zručnosti, technické myslenie.

Ponúkame

  • mzda od 2000 € brutto/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta,
  • ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Michaela Matulová

Tel.č: +421 902 942 408

E-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4