Účtovníčka

Miesto práce

Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • Vyúčtovanie pracovných ciest
  • Vystavovanie odberateľských faktúr a ich evidencia
  • Spracovanie a účtovanie dodávateľských faktúr, účtovanie materiálových faktúr
  • Kontrola správnosti z účtovného a daňového hľadiska
  • Aktívna komunikácia s dodávateľmi v slovenskom a nemeckom jazyku
  • Riešenie chybne vystavených faktúr
  • Účtovanie dobropisov
  • Účtovanie faktúr za ubytovanie
  • Účtovanie colných služieb
  • Účtovanie faktúr za spotrebované energie
  • Účtovanie faktúr za jazykové kurzy
  • Účtovanie faktúr za prepravu
  • Účtovanie faktúr za hovorné
  • Účtovanie faktúr za personálne zabezpečenie
  • Archivácia účtovných dokladov
  • Plnenie príkazov nadriadeného zamestnanca
  • Dodržiava zásady BOZP a PO na pracovisku.
  • Plnenie pracovných úloh podľa inštrukcii od nadriadeného zamestnanca.
  • Zabezpečenie poriadku na svojom pracovisku. (5S)

Požadujeme

  • stredoškolské vzdelanie, ekonomického zamerania
  • minimálne 2 ročná prax na obdobnej pracovnej pozícii
  • anglický resp. nemecký jazyk na úrovni B1
  • práca s PC ( Microsoft Word, Excel ) na pokročilej úrovni
  • účtovnícka prax v programe SAP je výhodou

Ponúkame

  • základná zložka mzdy je 800 € brutto
  • doprava do práce a z práce zabezpečená ( v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok )
  • flexibilný pracovný čas ( 8:30-14:00 )
  • vzdelávanie a rozvoj zamestnancov ( napr. skupinové jazykové kurzy )
  • po skúšobnej dobe možnosť využitia MultiSport karty
  • zľavy u ďalších poskytovateľov služieb
  • stravná jednotka 3,83 €

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Danú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku :
Mgr. Andrea Grečnárová : 0905 551 551
email : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3968496  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac