Fullstack Software engineer

Slovensko-švajčiarska spoločnosť vyvíjajúca softvér pre investorov.

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

Spolupráca a podieľanie sa na vývoji aplikácie/platformy pre investorov - asset management, portfolio management, predikcia vývoja investície.

Požadujeme

  • JavaScript, TypeScript, HTML, CSS
  • Framework: Node.js, React
  • MongoDB
  • Cloudové technológie - Docker, Kubernetes
  • Aglický jazyk - plynule - spolupráca s kolegami v Švajčiarsku
  • predošlá skúsenosť v oblasti financií veľkou výhodou
  • kandidát by mal byť schopný prezentovať sa vlastným portfóliom

Ponúkame

možnosť práce na TPP ako ja na živnosť

TPP: 2000 - 3000€

živnosť: 200- 250€/manday

možný výrazný homeoffice

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3967265  Megjelentetés dátuma: 12.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac