Specialist Performance Coach

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti predaja kozmetiky hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorý má skúsenosti v oblasti koučovania a cestovanie mu nerobí žiadny problém.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • poskytovanie podpory, vzdelávania,motivácie v obchodných a líderských schopnostiach za účelom plnenia osobných a kariérnych cieľov,
  • organizácia a realizácia vzdelávacích aktivít a školení v teréne v pridelenom regióne podľa potrieb,
  • príprava a vedenie individuálnych a skupinových stretnutí v súlade s dohodnutou stratégiou,
  • pravidelné a efektívne odovzdávanie dôležitých informácií,
  • úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami s cieľom vytvoriť najlepšie obchodné postupy,
  • plnenie špecifických KPI, ktoré súvisia s príslušnými zodpovednosťami,
  • aktívna účasť na firemných podujatiach (plánovanie, realizácia, implementácia).

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdelanie, ekonomického zamerania výhodou,
  • min. 3 ročná prax na obdobnej pozícii,
  • anglický jazyk - pokročilá úroveň (B2),
  • skúsenosti z priameho predaja, v obchodnom oddelení a s analýzou dát výhodou,
  • výborné komunikačné zručnosti, koučovacie a tréningové zručnosti,
  • silné prezentačné zručnosti,
  • vodičský preukaz, skup. B.

Ponúkame

  • mzda od 2000 € brutto/mesiac,
  • ostatné benefity budú prezentované na osobnom pohovore.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Michaela Matulová

Tel.č: +421 902 942 408

E-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4