Technik údržby

Miesto práce

Trnava

plný úväzok

Náplň práce

  • Oprava strojov a vykonávanie údržby na strojných zariadeniach
  • Operatívne odstraňovanie vzniknutých prevádzkových porúch
  • Vykonávanie pravidelných plánovaných údržbových plánov
  • Vypisovanie smenových záznamov a evidencia náhradných dielov
  • Spolupráca s oddelením výroby a kvality

Požadujeme

  • Vzdelanie : stredoškolské s maturitou
  • Schopnosť komunikácie a porozumnie inštrukciám v angličtine alebo francúštine
  • Odborné osvedčenie - § 22 vyhl. 124/2006 - samostatný elektrotechnik
  • Schopnosť čítať výkresy (elektrika , mechanika, pneumatika)
  • Ochota pracovať v trojsmennej prevádzke (8hod prac.smena)
  • Ochota pracovať nadčas v prípade potreby nariadenej vedúcim oddelenia

Ponúkame

  • Plat : 1100 €, resp. dohodou podľa skúseností uchádzača

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Automobilový priemysel Trnava - logistický park

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu mi môžete poslať životopis na mailovu adresu : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3911570  Megjelentetés dátuma: 13.5.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac