IT Service Desk Manager

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

• Celková zodpovednosť za každodenný chod IT Helpdesk služieb v rámci skupiny Trenkwalder v Európe
• Riadenie troch priamych podriadených pracovníkov IT helpdesku a približne 7 pracovníkov v rámci matricovej organizačnej štruktúry
• Kontinuálne zabezpečovanie úrovne služieb IT helpdesku, kontinuálne zlepšovanie procesov helpdesku, písanie a updaty procesov a procesných pravidiel, zavádzanie nových procesov podľa potreby
• Koordinácia a zabezpečovanie kooperácie jednotlivých úrovní technickej podpory L1, L2, L3 pokiaľ je to potrebné
• Zabezpečovanie IT podpory bežných používateľov v rámci rôznych IT systémov a jednotlivých modulov IT systémov (napr CRM systém a jeho moduly, účtovné programy, emaily, interná sieť a iné
• Kontrola, riadenie a tréning podriadených, reporting nadriadenému, koordinácia s inými oddeleniami

Požadujeme

• Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie
• Anglický jazyk aktívne
• Bohatá prax s IT Helpdesk/Service desk službami nutná
• Prax s riadením tímu podriadených podmienka
• Vodičský preukaz B
• Ochota cestovať na krátke, nie veľmi časté pracovné cesty v rámci EU
• Ochota podieľať sa na práci IT helpdesku nielen ako manažér, ale čiastočne aj ako senior výkonný pracovník
• Spoľahlivosť, samostatnosť, schopnosť zabezpečovať konzistentnú úroveň služieb IT helpdesku

Ponúkame

• Platové ohodnotenie od 1800 btto eur + 13, 14, 15 a 16 plat v plnej výške
• Výška základného platu otvorená, bude predmetom vyjednávania
• Po dohode čiastočne možnosť práce z domu
• Flexibilný pracovný čas
• Dobrý kolektív
• Práca pre jedného zákazníka - pre svojho zamestnávateľa
• Možnosť rozvoja znalostí

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Informácie pre uchádzača

Životopisy v anglickom jazyku prosím zasielajte priamo do ponuky alebo na email [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Naša spoločnosť Trenkwalder a.s. s hlavným sídlom v Nemecku a pobočkami v 17 krajinách sa zaoberá poskytovaním personálnych služieb širokému portfóliu zákazníkov. Na Slovensku prevádzkujeme IT servisné centrum v Ružinove pre celú našu skupinu - Trenkwalder IT Services s.r.o. pre, ktoré je táto pozícia určená.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Bc. Jozef Tencer
Senior Recruitment Consultant
Trenkwalder, a.s. Bratislava
M: +421 911 908 798
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava

Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3882565  Megjelentetés dátuma: 25.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac