IT-Telco Talent Acquisition specialist

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce

  • Navrhnutie a manažment celého recruitment procesu IT talentov
  • Aktivity zamerané na vyhľadávanie IT talentov s cieľom obsadiť voľné pracovné pozície
  • Spolupráca s marketingovým oddelením pri príprave kreatívnych návrhov recruitmentu
  • Sledovanie trendov v oblasti talent acquisition vo sfére IT
  • Pravidelná komunikácia s personalistami klientov
  • Vytváranie pravidelných reportov o kľúčových metrikách získavania talentov

Požadujeme

  • skúsenosti na pozícii recruiter/-ka v oblasti IT v trvaní min. 1 rok
  • orientácia vo sfére IT
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • vodičské oprávnenie sk. B a aktívne šoférske schopnosti výhodou
  • zodpovedný prístup, príjemný prejav, proklientské správanie, samostatnosť

Ponúkame

  • zákl.mzda od 1000€
  • zaujímavá variabilná zložka
  • stravné plne hradené zamestnávateľom
  • dni voľna navyše
  • flexibilná pracovná doba
  • zázemie stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • príjemný kolektív

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3870864  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou