Zvárač - práca na 1 zmenu (vhodné aj pre absolventov)

Miesto práce

okres Malacky

plný úväzok

Náplň práce

  • zváranie železa a mosadze zváračkou CO2
  • výroba závesov pre galvanizáciu
  • výroba rámu na základe technických výkresov

Požadujeme

  • strojárske vzdelanie
  • skúsenosti so zváraním
  • zváračský preukaz nie je podmienkou
  • prax v zváraní CO2 výhodou ( nie je nutnosť - zaučíme)
  • skúsenosti so zváraním zváračkou Tig výhodou
  • ovládanie pracovných postupov zvárania a čítanie technických výkresov
  • samostatnosť pri práci

Ponúkame

  • mzda od 6 € brutto/hodina
  • príplatky za nadčas
  • stravné lístky
  • príspevok do 3. piliera (doplnkové dôchodkové sporenie)
  • práca na 1 zmenu od 6:00 do 14:45

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Mária Filová
Recruitment Consultant
Trenkwalder, a.s.
M: +421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4