Pracovník na CNC strojoch - 1000 € brutto / Kriváň

Miesto práce

okres Detva

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na trvalý PP
  • práca na 4 zmennú prevádzku (12 hodinové)
  • mzda od 1000 € brutto a vyššia mzda možnosť podľa kvalifikácie a pracovných skúseností
  • obsluha CNC strojov
  • základné nastavovacie parametre, diagnostika a odstraňovanie porúch
  • kontrola kvality
  • evidencia práce v informačnom systéme
  • obsluha VZV, preukaz nie je podmienkou

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • základné počítačové znalosti
  • ochota, flexibilita, samostatnosť
  • chuť učiť sa
  • trpezlivosť, pozornosť a systematickosť
  • schopnosť dodržiavať interné predpisy

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Moderná drevospracujúca spoločnosť. Špecializujeme sa na výrobu nábytkových komponentov z veľkoplošných materiálov. Prevádzkujú výrobu a predaj tuhých palív. V drevárskom priemysle pôsobí už 20 rokov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. O výberovom procese sa môžete informovať na čísle 0902 942 430 alebo formou mailu : [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3870293  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200,00 EUR/m