Sústružník na klasický sústruh

Miesto práce

Prešov

plný úväzok

Náplň práce

Do menšej slovenskej spoločnosti hľadáme sústružníkov na klasický sústruh. Jedná sa o strojársku spoločnosť so zákazkovou výrobou.
  • Nastavovanie a ovládanie stroja podľa technickej dokumentácie
  • Manipulácia s materiálom
  • Meranie a kontrola výrobkov
  • Údržba stroja

Požadujeme

  • Vzdelanie v odbore obrábač kovov alebo inom technickom smere
  • Čitanie výkresov a technickej dokumentácie
  • Prax na kalsickom sústruhu
  • Presnosť a precíznosť

Ponúkame

  • Základná mzda od 800€ brutto/mesiac, mzda sa však bude zvyšovať v závislosti od skúseností kandidáta
  • Variabilná zložka do výšky 25%
  • Ročné prémie od 80€ do 500€
  • Stravné lístky
  • Práca v novej hale a príjemnej atmosfére
  • V prípade potreby je k dispozícií ubytovanie
  • Práca len na rannú a poobednú zmenu, víkendy voľné

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3762643  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou