Disponent nákupu náhradných dielov

Miesto práce

okres Žarnovica

plný úväzok

Náplň práce

Do medzinárodnej výrobnej spoločnosti hľadáme nákupcu, ktorý bude manažovať náhradné diely.
  • Výber dodávateľov
  • Vypracovanie cenových ponúk
  • Komunikácia s ostatným oddeleniami v rámci výroby
  • Skladová evidencia, reporting
  • Zavádzanie nového softwaru

Požadujeme

  • Strojárske vzdelanie
  • Prax na podobnej pozícií aspoň 3 roky
  • Anglický / nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • PC znalosti na pokročilej úrovni

Ponúkame

  • Základná mzda: od 1400€ brutto / mesiac, mzda sa však bude zvyšovať v závislosti od skúsenosti kandidáta
  • 13. a 14. plat po odpracovaní jedného roka v 100% výške
  • Príspevok na dopravu
  • Sociálne benefity

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3738293  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou