Junior recruiter/ka

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • vyhľadávanie kandidátov vhodných na obsadzované pracovné pozície
  • vykonávanie náborových aktivít
  • inzercia pracovných ponúk
  • realizácia výberových pohovorov
  • komunikácia s klientmi
  • práca v informačnom systéme
  • úzka spolupráca s obchodným oddelením

Požadujeme

  • VŠ vzdelanie II. stupňa
  • orientácia na pracovnom trhu
  • pozícia vhodná pre čerstvého absolventa, ktorý chce začať vo sfére ľudských zdrojov
  • výborné komunikačné zručnosti
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • vodičské oprávnenie sk. B a aktívne šoférske schopnosti výhodou
  • zodpovedný prístup, príjemný prejav, proklientské správanie, samostatnosť

Ponúkame

  • zákl.mzda od 900€
  • zaujímavá bonusová štruktúra
  • dni voľna navyše ( Sick Days)
  • stravovacia karta Edenred plne hradená zamestávateľom
  • flexibilná pracovná doba
  • školenia, tréningy a vzdelávanie
  • notebook a mobilný telefón na súkromné účely
  • zázemie stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • príjemný kolektív

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3737883  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou