Manažér železničnej dopravy - junior

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • komunikácia so zákazníkmi
  • získavanie nových zákazníkov v železničnej doprave a preprave
  • účasť na obchodných rokovaniach
  • spracovanie kalkulácií a cenových ponúk
  • príprava zmlúv a súvisiacej administratívy
  • riešenie reklamácií a prípadných mimoriadnych situácií

Požadujeme

  • znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni(B2)
  • znalosť anglického alebo maďarského jazyka (výhodou)
  • ukončené vzdelanie v oblasti dopravy (železničné je veľkým prínosom)
  • obchodné zručnosti
  • zodpovednosť, iniciatívny prístup k práci
  • veľmi dobré komunikačné zručnosti

Ponúkame

  • mzda od 1200 € brutto/mesiac + variabilná zložka (možnosť navýšenia v závislostí od skúseností kandidáta)
  • možnosť kariérneho rastu
  • otvorená a neformálna firemná kultúra
  • jazykové kurzy hradené zamestnávateľom
  • pružný a flexibilný pracovný čas
  • ostatné benefity budú predstavené na pohovore

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Eva Sabová:
[email protected]
+421902922832
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4