Manažér dopravy pre monitoring - junior

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • komunikácia so zákazníkmi a dopravcami
  • dohľad nad bezproblémovým priebehom prepráv
  • riešenie prípadných problémov počas prepráv
  • spolupráca s obchodnými manažérmi pri realizácií prepráv
  • spolupráca a informovanie dispečingu spoločnosti o realizovaných zákazkách

Požadujeme

  • maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni - podmienkou
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka veľkou výhodou
  • ukončené vzdelanie v oblasti dopravy (železničnej - veľkou výhodou)
  • obchodné zručnosti
  • zodpovedný a iniciatívny prístup k práci
  • dobré komunikačné zručnosti
  • samostatnosť

Ponúkame

  • mzda od 1100 € brutto/mesiac + variabilná zložka mzdy (v závislostí od skúseností možnosť navýšenia)
  • flexibilný pracovný čas
  • mladý a dynamický kolektív
  • jazykové kurzy cudzieho jazyka hradené zamestnávateľom
  • možnosť kariérneho rastu
  • ostatné benefity budú predstavené na pohovore

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Eva Sabová:
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4