Obchodný zástupca pre oblasť hygieny a čistiacej chémie

Miesto práce

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

plný úväzok

Náplň práce

V rámci celého Slovenska hľadáme obchodného zástupcu so skúsenosťami z oblasti hygieny alebo čistiacej chémie. Práca je formou home office s autom aj na súkromné účely.
  • Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
  • Predaj sortimentu hygieny a čistiacej chémie
  • Navrhovanie riešení pre zákazníkov
  • Prieskum trhu a zavádzanie nových produktov na trh

Požadujeme

  • Stredoškolské vzdelanie
  • Znalosti z oblasti hygieny alebo čistiacej chémie podmienkou
  • Prax v oblasti obchodu podmienkou
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Organizačné zručnosti a flexibilita
  • Znalosť anglického jazyka výhodou

Ponúkame

  • Základná mzda od 800€ brutto/mesiac, mzda sa však bude zvyšovať v závislosti od skúseností kandidáta + variabilná zložka mzdy vo výške 50 a viac % v závislosti od výsledkov
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Práca je koncipovaná formou home office

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava