Chief Accountant

Disponujete skúsenosťami v oblasti účtovníctva, daní a uplatňujete pri práci analytické myslenie so zmyslom pre detail ? Náš klient, medzinárodná farmaceutická spoločnosť, hľadá do svojho tímu hlavného účtovníka.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Pravidelná kontrola účtovných dát
  • Príprava finančných výkazov a účtovnej uzávierky
  • Analýza a reportovanie finančných výkazov
  • Komunikácia s audítormi
  • Príprava výkazu a priznania DPH

Požadujeme

  • Minimálne 5 ročná prax v oblasti účtovníctva a daní
  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • Dobré komunikačné schopnosti

Ponúkame

  • Mzda 1800 € brutto/mesiac (v závislosti od skúsenosti možnosť navýšenia)
  • Služobný mobilný telefón, laptop
  • Práca v poprednej medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Eva Sabová
+421902922832
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4