Manažér skladu a logistiky

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme manažéra menšieho skladu a logistiky, ktorý vie nastaviť procesy v rámci skladu, ale zároveň nemá problém vyhrnúť si rukávy a zaskočiť za skladníka.
  • Navrhovanie stratégií v oblasti logistiky a skladového hospodárstva
  • Riadenie a realizácia projektov v danej oblasti
  • Komunikácia s externými partnermi v rámci logistiky
  • Organizácia dopravy, nakládky, vykládky a zaskladnenia
  • Zodpovednosť za plynulý a efektívny chod skladu a z toho vyplývajúce úkony
  • Riešenie reklamácií s dodávateľmi

Požadujeme

  • Prax na obdobnej pozícií aspoň 2 roky vrátane vedenia tímu
  • Znalosť zákazníckych a dodávateľských segmentov
  • Manažérske zručnosti
  • Schopnosť inovovať a tvoriť stratégie
  • Logické myslenie a schopnosť riešiť problémy
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni
  • Vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

  • Základná mzda: 2000 € brutto/mesiac
  • Ročné odmeny

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Natália Neuhybelová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3622642  Megjelentetés dátuma: 16.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou