Head of Sales and Recruitment

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za vedenie oddelenia ,,sales and recruitment"
  • vytváranie a dodržiavanie obchodnej stratégie
  • motivovanie členov tímu k dosahovaniu plnenia budgetu spoločnosti
  • aktívna obchodnícka činnosť
  • vedenie tímu obchodníkov, rozvíjanie ich obchodníckeho potenciálu
  • vedenie tímu recruiterov / recruiteriek, zodpovednosť za realizáciu zobchodovaných kontraktov
  • reporting, práca v informačnom systéme
  • pôsobnosť v celoslovenskom regióne, miesto výkonu práce BA
  • mzda 2500 € / brutto, upresnenie na osobnom pohovore

Požadujeme

  • skúsenosti s prácou v personálnej agentúre v oblasti recruitmentu a / alebo salesu
  • manažérske skúsenosti a zručnosti
  • motivačné schopnosti
  • zodpovednosť, orientácia na výsledky
  • znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
  • vodičský preukaz sk. B a aktívne vodičské zručnosti

Ponúkame

  • práca na hlavný pracovný pomer priamo v internom stave Trenkwadler, a.s.
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • príjemný kolektív a pracovná atmosféra
  • časť pracovnej doby daná flexibilne
  • možnost naučiť sa veľa nového
  • mimopeňažné benefity
  • využitie automobilu aj na súkromné účely
  • mzda zložená z fixnej čiastky a každomesačnej variabilnej zložky

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3619530  Megjelentetés dátuma: 12.6.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou