Skladník pre medzinárodnú logistickú spoločnosť

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Príjem a evidenciu zásielok na sklad
  • Nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov
  • Sortácia a skenovanie zásielok
  • Práca s internými aplikáciami spoločnosti

Požadujeme

  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Ochota pracovať na zmeny (2-zmenná prevádky, víkeny voľné)
  • Skladové hospodárstvo - základy
  • Platný preukaz na VZV výhodou, nie podmienkou

Ponúkame

  • Základná mzda: 740€ brutto/mesiac - po skúšobnej dobe možnosť navýšenia o 50€
  • Výkonnostný bonus vo výške 80€
  • Odmena za špeciálne projekty
  • Príplatky za nadčasy a sviatky nad rámec zákonníka práce
  • Gastrolístky v hodnote 3,60 plne hradené zamestnavateľom (jedáleň a bufet priamo v budove)
  • Dodatková dovolenka po odpracovani 3 rokov
  • Multisport karty + plaváreň
  • Pitný režim, ovocné dni
  • Dni zdravia, očkovanie proti chrípke/vitamíny

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

  • Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v segmente dopravy a logistiky

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Natália Neuhybelová
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 3618216  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou