Resident Engineer

Miesto práce

Dolný Kubín

plný úväzok

Náplň práce

  • analýza reklamácií zákazníkov pomocou vhodných diagnostických nástrojov
  • spolupráca s tímom kvality a pravidelné reportovanie analýz reklamácií
  • podpora pri budovaní portfólia produktov a nových programov
  • pripravovanie pravidelných prehľadov technických návrhov

Požadujeme

  • vzdelanie v odbore elektronika, systémové inžinierstvo
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • skúsenosti s riadením tímu na diaľku
  • skúsenosti s CAN systémom
  • skúsenosti s vývojom softvérov
  • schopnosť riadiť tím v organizácii aj mimo nej

Ponúkame

  • mzda 1300 eur/brutto na mesiac v závislosti od skúseností + 13. plat
  • príspevok do DDS
  • príležitosť pracovať s najmodernejšími technológiami
  • športové aktivity
  • práca v stabilnej a modernej spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Ivana Lucká
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4